Banner
Strona główna > Produkty >> Zakrzywiony do tyłu wentylator promieniowy >> Wentylator promieniowy EC zakrzywiony do tyłu

WE do tyłu zakrzywione wentylator odśrodkowy Ø225 × 125mm

Pobierz za darmo
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Rodzaj silnika: Wentylatory promieniowe zakrzywione do tyłu
Nr modelu: HB225-072E230M
Napięcie znamionowe: 230 VAC
Wirnika rozmiar: Ø225 * 125mm
Prędkość: 2200 obr. / min
Przepływ powietrza: 1065 M³/H
Nazwa marki: HEKO
Typ silnika: Bezszczotkowy DC(BLDC) zewnętrznym wirnikiem
MOQ: 1 ~ 200 sztuk w oparciu o ceny EXF; 200szt powyżej na podstawie ceny FOB.
Warunki płatności: T/T; L/C; PayPal

P7-HB225-072E230M-EC-Backward-Curved-Centrifugal-Fan.jpg

Rosnące ceny energii oraz interes publiczny w obniżaniu emisji gazów cieplarnianych skłoniły wszystkich wiodących firm skupić się na efektywności energetycznej. Obecnie FFU producenci muszą zapewnić funkcjonowanie co najmniej 50% w zastosowaniach czystych pomieszczeń. Nie tylko fanów o bardzo zwartej konstrukcji są nazywane dla, mają one również skutecznie pracować. To sprawia, że technologia we szczególnie interesujące dla czystych, ponieważ FFUs wyposażone w to osiągnięcia lepszej efektywności więcej niż 50%, niemożliwe dzięki technologii konwencjonalnych wentylatora. Wentylatory EC może również spełniać surowe wymagania w zakresie emisji hałasu.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z czołowych we do tyłu zakrzywione, wentylatory promieniowe ø225 × 125 mm producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości we wstecznej wentylator promieniowy ø225 × 125mm z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.
Hot Tags: we do tyłu zakrzywione wentylator odśrodkowy ø225 × 125mm producenci Chiny, dostawców, design, koszt, typy, ceny, najlepiej

Zapytanie

You Might Also Like