Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Centrale wentylacyjne urządzenia z wentylatorami EC dla przemysłu morskiego i Offshore

Aug 03, 2018

Centrale wentylacyjne (AHU) są płuca jakiegokolwiek systemu HVAC. Centrala wentylacyjna jest urządzeniem przeznaczonym do regulowania i obiegu powietrza jako część ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Centrali odbywa się w powietrzu atmosferycznym, odnawia (filtrowane i ogrzewane lub chłodzone) to i dostarcza go jak świeże powietrze do pomieszczenia klimatyzowane.


Wentylacyjnych, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów do pracy w warunkach ekstremalnych morze klimat, stosowane w przemyśle morskich i przybrzeżnych. Centrali jest wykonany ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej i ma aluminiowa rama z podwójnymi ściankami panele wykonane z blachy ocynkowanej (ze stali nierdzewnej jako opcja). Na życzenie dostępne są silniki wentylatorów dowód wybuchu.


Urządzenia wentylacyjnego ma bezpośredni lub napędzane za pomocą pasów Wentylatory promieniowe, w zależności od wymaganej ilości i powietrza ciśnienie. Urządzenia wentylacyjnego mogą być wyposażone w wentylator plug, aby zaoszczędzić miejsce.

Do tyłu wentylator promieniowy HEKO we są szeroko stosowane w AHUs. Wentylator typ zaznaczenia, kliknij tutaj: http://www.heko-electronic.com/backward-curved-centrifugal-fan/


Back