Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wentylator osiowy konserwacji

Oct 10, 2016

1, korzystanie z środowiska powinny być przechowywane czyste, powierzchni czystej wentylatora, wlot i wylot powinien nie zaśmiecać, regularnie oczyścić z pyłu i innych zanieczyszczeń wewnątrz dmuchawy i rurociągów.

2, tylko wentylatora działa zupełnie normalne okoliczności, i aby zapewnić wystarczającą moc zasilania, stabilność napięć, nie wada uruchomiona, linie energetyczne dostaw musi być odrębny przewód nie powinien być tymczasowy obwód zasilania przez długi czas.

3, Znalezione w wentylator operacji wentylatora nieprawidłowe odgłosy naładowany, ciężkie gorączka, obudowa silnika, przełącznik trip, nie rozpocznie się, należy natychmiast przerwać, sprawdzanie. Aby być bezpiecznym, nie Zezwalaj na pracę wentylatora do pielęgnacji, konserwacji powinny być przeprowadzone po uruchomieniu na około pięć minut, sprawdź nie nienormalne a następnie uruchomione.

4, według warunków środowiskowych na bieżąco za pomocą łożysk uzupełnić lub zastąpić smarem (silniki łożysk uszczelnionych nie należy zastąpić smarowania smarem plastycznym w życiu), aby zapewnić dobre smarowanie podczas pracy, tankowania razy nie mniej niż 1000 godzin/uszczelnione łożyska i łożyska silnika, tankowania litowo ZL-3 bazowe napełnione smarem łożyska pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne 1/3; olej jest surowo zabronione.

Back