Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wentylatorów osiowych i odśrodkowych wentylator w roli wentylacji mechanicznej

Oct 10, 2016

1 ze względu na dużą różnicę temperatury i temperatura, czas wybrać po raz pierwszy w ciągu dnia do zmniejszenia różnicy między ziarna i łagodnymi temperaturami, zmniejszenie następuje kondensacja pary wodnej. Wentylacja, jak to możliwe, po nocy wyborczej, głównie dlatego, że wentylacja jest fajne, stosunkowo wysokiej wilgotności, niskie temperatury w nocy, które zmniejszają utratę wilgoci i w pełni korzystać z nocy w niskiej temperaturze i poprawia efekt chłodzenia.

2 wentylacja Wentylatory promieniowe najprawdopodobniej pojawiają się w pierwszych drzwi, ścian, kondensacji, nawet niewielkie kondensacyjne powierzchni ziarna powierzchni po zatrzymuje maszynę wiatrową, otworzyć Windows, otworzyć wentylator osiowy i, w razie potrzeby obrócić powierzchnię ziarna, pozycje w ciągu gorącego powietrza z magazynu może. Nie wystąpią opóźnione osiowe wentylacja i kondensacji, tylko górnej temperatury rośnie powoli, z zwiększenie wentylacji ziarna temperatura spadnie stale.

3 Niska wentylacja z wentylatorami osiowymi, ze względu na mały wentylator osiowy przepływ powietrza i żywności – dyrygent biednych ciepła, wentylacja i podatne na poszczególne części powietrza początku powoli, wraz z kontynuacją wentylacja pozycji będzie stopniowo równowagi temperatury ziarna.

Back