Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wentylatory promieniowe metod redukcji drgań są

Oct 10, 2016

Tłumienia amortyzatorów drgań należy montować na panele lub wentylatora wykonane z uchwytem poniżej. Tłumienia płyty prefabrykowane żelbetowe płyty, po wielu tłumików może być zainstalowany na pokładzie nawet przez życie. Amortyzator powinien opierać się na przepływ powietrza wentylatora rozmiar określa liczbę instalacji, ale nie mniej niż cztery. Po amortyzatora wybór zależy od obliczeń. Konstrukcja nie jest wolna zmienić typ amortyzatora specyfikacji i ilości.

Tłumik drgań, zainstalowany w panelach, jak powinno być co najmniej zastrzeżone otwór centrum lokalizacji nie są potrącane, reset powina być umieszczone na poziomie gruntu lub Fundacji, nawet na siłę amortyzatora.

Izolator drgań sprężyny z tłumienia cechy większe, mniej częste. Do eliminacji zewnętrzne wstrząsy i wibracje efekt jest dobry.

Wiatr mechanizmów do pojedyncza inhalacja, dwie formy prawo i lewo. Od silnika twarz prawo prawo obrót wirnika wentylatora, aby "Shun", zegara obracać wirnik wentylatora w kierunku wskazówek zegara licznik, aby "odwrócić".

Back