Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wentylator osiowy DC Zagrał kompleksową ochronę energii, kompleksowe wykorzystanie zasobów

Oct 09, 2017

Wentylator osiowy DC działa: za pomocą zasilania prądem przemiennym, napięcie będzie dodatnie i ujemne, całkowicie nie będzie polegać na sterowaniu obwodami, co spowoduje powstanie pola magnetycznego. Częstotliwość prądu jest stała, blacha ze stali krzemowej wytwarzana przez prędkość zmiany bieguna magnetycznego, określona przez częstotliwość mocy, im wyższa częstotliwość tym wyższa prędkość przełączania pola magnetycznego, teoretycznie tym większa prędkość. Jednak częstotliwość nie może być zbyt szybka, zbyt szybko spowoduje trudności w uruchomieniu.

Jaka jest różnica między wentylatorem prądu stałego a wentylatorem AC?

Wiele osób było bardzo zaniepokojonych tym, nie wiem, wentylator DC i wentylator przepływu naprawdę tam, gdzie różnica. Następnie najpierw analizujemy bardzo ważne łożysko z wentylatora.

Generalnie rozproszone w chłodnicy powyżej używanych odmian: zastosowanie ślizgowych łożysk ślizgowych i zastosowanie łożysk tocznych kulkowych oraz dwa rodzaje łożysk wymieszanych z tymi trzema. Wielu producentów w ciągu ostatnich kilku lat w łożyskach wprowadziło wiele nowych technologii, takich jak łożyska magnetyczne, łożyska falowe osiowe DC, łożyska rdzeniowe, łożyska Lai Fu są również w podstawowej formie powyższych łożysk, które należy poprawić, działanie zasada wciąż nie zmienia się. Zwykły, chłodzony powietrzem grzejnik wykorzystuje głównie łożyska olejowe i kulkowe. Podwójne łożyska kulkowe to produkty wysokiej klasy, wysoka precyzja, wysoka jakość, wysokie ceny, wentylator osiowy DC to trzy produkty wysokiej jakości. Łożyska olejowe mogą spełniać różne warunki pracy, a jego użycie cyklu jest bardzo długie, cena jest stosunkowo niska, ale jakość jest stosunkowo ogólna.

W zasadzie działania powyższy wentylator DC i wentylator AC nie jest taki sam. Przewodzący prąd, powodujący pole magnetyczne, jeśli przewodnik umieszczony w innym polu magnetycznym, będzie wytwarzał ssanie lub odpychanie, powodując ruch obiektu. Wewnątrz ostrzy, gumowe magnesy otaczają blachę ze stali krzemowej, wentylator osiowy DC, cewki są nawijane wokół dwóch zestawów cewek, a moduł czujnika Halla jest używany jako urządzenie do wykrywania synchronizacji do sterowania zestawem obwodów, które obsługują dwa zestawy cewek, które obracają oś. Blacha stalowa wytwarza inny słup magnetyczny, który wytwarza siłę odpychającą za pomocą gumowego magnesu. Gdy siła ssania jest większa niż tarcie statyczne wentylatora, wentylator w naturalny sposób się obraca. Ponieważ moduł czujnika Halla dostarcza sygnał synchronizacji, wentylator opuszcza go, aby kontynuować pracę.

Jakie obszary osiowego przepływu mogą świecić? The

1, głębokie przetwarzanie owoców i warzyw w celu świeżej lub długoterminowej ochrony świeżych owoców i warzyw lub transportu na duże odległości, konieczne jest, aby zmniejszyć owoce i warzywa. Głównym środkiem jest użycie wentylatora do napełnienia argonu, ustanowienie magazynu gazu. Projekt jest nowym przemysłem, DC Axial Fan należącym do szerokiej gamy branż, produkty wentylatorów w terenie mają szeroką potencjalną przestrzeń rynkową.

2, odporna na zużycie elektroda mieszana wielkopiecowy gaz, urządzenie do wytwarzania energii w cyklu łączonym, mieszane wielkopiecowe gazowe urządzenie do wytwarzania energii w cyklu mieszanym jest gazem mieszanym jako napędzana paliwem turbiną gazową, turbina gazowa do gazu przed koniecznością ciśnienia gazu na gazie . To urządzenie jest również szereg przedsiębiorstw żelaza i stali kompleksowe opracowanie kierunku oszczędzania energii.

3, szklarnia z folii z tworzywa sztucznego PVC lub szyb i innych szklarni (powszechnie znany jako szklarnie warzyw na północy), w sezonie zimowym w piecu z piecem węglowym lub ogrzewania, w celu poprawy temperatury cieplarnianych, sprzyja wzrostowi warzyw . Jeśli instalacja wentylatorów w szklarni, aby cyrkulacja gorącego powietrza tak, aby temperatura wewnątrz szklarni osiągnęła jednolity wentylator osiowy prądu stałego, efekt będzie lepszy. Wraz z rozwojem krajowej energetyki (rosyjskie szklarnie warzywne wykorzystują ogrzewanie elektryczne, domowe, jeśli wykorzystanie ogrzewania elektrycznego, takie jak wylot wentylatora zainstalowany elektryczne źródło ciepła, w połączeniu z przełącznikiem kontroli temperatury automatycznie uruchamia się i zatrzymuje, będzie bardziej idealne ), a dochody Rolników stopniowo zwiększane w szklarni w użyciu wentylatorów do obiegu gorącego powietrza będą w pełni promowane. Liczba szklarni warzywnych jest trudna i trudno jest uzyskać dokładne statystyki, więc potencjalny rynek takich fanów jest niezmierzony.

4, hartowanie na sucho koksu stosuje się do hartowania koksu w piecu koksowniczym, a powstające ciepło odpadowe przesyłane jest do wytwarzania energii z kotła odzysknicowego. Wymaga to wentylatora do drenażu azotu w celu cyrkulacji. Zdecydowana większość krajowych firm stalowych jest gotowa do uruchomienia projektu, jest bardzo dużym potencjalnym rynkiem dla fanów.

5, wentylacja drobiu Wraz z ciągłym rozwojem akwakultury, kurcząt, kaczek, gęsi i innych drobiu stopniowo do normalizacji i naukowych. Według różnych pór roku, wraz ze zmianami temperatury, do ogrzewania lub chłodzenia kurnika, ale również musi być wentylowany. Wymaga to wentylatora (wymaga mniejszego hałasu). Liczba krajowych gospodarstw drobiarskich jest ogromna, więc potencjał rynkowy takich fanów jest również duży

6, wielkopiecowy piec gazowy cykl łączący obieg wielkopiecowy cykl parowy gazu jest odzyskiwanie gazu odlotowego, można określić jako odnawialne źródła energii, DC Axial Fan zarówno odegrał kompleksową oszczędność energii, kompleksowe wykorzystanie zasobów, ale także zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska , zgodnie z wymogami środowiskowymi, jest duża. Przyszłość projektu. Krajowe hutnictwo żelaza i stali wiele, więc jest bardzo potencjalny dla potencjalnego rozwoju rynku fanów.


Back