Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wentylatory EC dla oszczędzania energii czystych pomieszczeń

Mar 19, 2018

Czyste pokoje nałożyć szczególne wymagania na ich systemów wentylacji, w tym wystarczające przepustowość powietrza i ciśnienia, dokładnej regulacji temperatury i wilgotności, a jakość. Ma to zastosowanie niezależnie od metody obiegu powietrza lub wielkość pomieszczenia. Te wymagania mogą być spełnione przez tzw wentylatora filtr jednostki (FFU), które łączą w sobie filtry i wentylatory i przeznaczone są do montażu sufitu, szczególnie w dużych pomieszczeniach czystych.

Obsługa czyste pokoje z FFUs jest najbardziej ekonomiczny sposób dostarczania wyjątkowo czyste powietrze. U podstaw tych FFUs są bardzo kompaktowe, modułowe wbudowane wentylatory z bardzo Płaska konstrukcja, które wymagają mało miejsca dla instalacji. Efektywność energetyczna staje się coraz ważniejszym problemem jak klimatyzacja i wentylacja zużywają zdecydowanie najwięcej energii w czystych pomieszczeń pracy ze względu na ich kursy wymiany powietrza. Koszty energii i efektywność były niegdyś sprawy drugorzędne znaczenie, ale ten punkt widzenia jest teraz jest ponownie rozważone.
Rosnące ceny energii oraz interes publiczny w obniżaniu emisji gazów cieplarnianych skłoniły wszystkich wiodących firm skupić się na efektywności energetycznej. Obecnie FFU producenci muszą zapewnić funkcjonowanie co najmniej 50% w zastosowaniach czystych pomieszczeń. Nie tylko fanów o bardzo zwartej konstrukcji są nazywane dla, mają one również skutecznie pracować. To sprawia, że technologia we szczególnie interesujące dla czystych, ponieważ FFUs wyposażone w to osiągnięcia lepszej efektywności więcej niż 50%, niemożliwe dzięki technologii konwencjonalnych wentylatora.Wentylatory ECmoże również spełniać surowe wymagania w zakresie emisji hałasu.

Back