Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

WE przodu zakrzywione wentylator odśrodkowy w ręku suszarka

Jan 05, 2017

W dzisiejszych czasach z adwokatem do utrzymania ekologicznego i zrównoważonego i zielony świat, suszarka do rąk jest niezbędne udogodnienia w pokoju odpoczynku, centrum handlowe, budynki biurowe, restauracje i innych miejscach publicznych. Coraz więcej osób decyduje się użyć rąk suszarka zamiast ręcznikiem papierowym. To jest dobrepHenomenna tym prawie każdy ma poczucie ochrony naszej planety, przy użyciu technologii w celu zmniejszenia ilości odpadów zasobów naszej natury.

Rzeczywiście możemy zrobić lepiej na suszarki do rąk. Coraz więcej producentów suszarka do rąk wolą wybrać nasz wkład we-ACwentylator odśrodkowy z łopatkami zagiętymi do przodudo zasilania ich suszarka do rąk. Jeśli wybierzemy we-AC wentylator silnika wejściowych dla suszarka do rąk, wentylator silnika we będzie oszczędność energii do 30% zmniejszenie kosztów operacyjnych, w porównaniu do zwykłych fanów AC. Niski poziom hałasu i długą żywotnośćWE wentylatorasą również głównym powodem dlaczego go. Jest najbardziej popularne fanów w HEKOdo przodu wentylator promieniowy 108mmido przodu 120mm wentylator promieniowy, z obudową przewijania, mogą być łatwo instalowane w suszarki do rąk.

Jeśli są Państwo zainteresowaniWE przodu wentylator odśrodkowy, pls Zapraszam do skonsultuj się z nami:Sales@hkelectron.com, lub możesz kliknąć naszych Facebook i połączone w Aby uzyskać więcej informacji:

Facebook:https://www.Facebook.com/HEKO-Electronic-Suzhou-coltd-355912748089508/

Związane w:http://www.LinkedIn.com/Company/HEKO-Electronic-Suzhou-co.-Ltd.?TRK=BIZ-Companies-cym


Back