info@heko-electronic.com +8613616191955
HEKO we fanów dla powietrza Clearners, (powietrza oczyszczacze powietrza lub filtry).

HEKO we fanów dla powietrza Clearners, (powietrza oczyszczacze powietrza lub filtry).

May 18, 2018

"Kurz" jest terminem catchall, który opisuje minute pozostałości złuszczone off przez Dom i jego mieszkańców. Kurz jest zanieczyszczenie i agencji ochrony środowiska szacuje, że powietrza w pomieszczeniu jest dwóch do pięciu razy jak zanieczyszczone jako powietrza zewnętrznego.

Tego typu zanieczyszczeń pochodzi z różnych źródeł. Należą do nich kominek, papieros i gotowanie dymu; skóry i sierści zwierząt; formy, pleśni i grzybów; pyłek roślin i zarodniki; i różnych innych źródeł. Oczywiście, pył jest najbardziej widoczne, gdzie rozlicza i zbiera na meble lub — co gorsza — ukrytych zakamarków i górnej półki odwiedziło ściereczki do kurzu tylko raz w każdej wiosny.

Może to być poważne zanieczyszczenia, szczególnie dla alergików, astmatyków, osób z problemami oskrzeli i tych, którzy są nadwrażliwość na cząstki. Nawet dla osób, które nie cierpią na żadną z tych warunków oddychanie bakterii i inne zanieczyszczenia powietrza jest dalekie od ideału.

Pył widoczny jest około 10 mikronów średnicy. Rodzaj pyłu, który można złożyć w płucach jest powszechnie około.3 mikronów. Aby dać Ci pomysł jak nikła czyli, uważają że kropka ostry ołówek jest około 200 mikrometrów średnicy.)

Szkodliwych zapachów i gazów często najlepsze są eliminowane przez wentylację, ale kurz, sierść, zarodniki, dym, i innych cząstek stałych najbardziej skutecznie są usuwane z domu air cleaner.

Oczyszczacze powietrza (filtry powietrza lub oczyszczacze powietrza) mogą pomóc zmniejszyć problem przez filtrowanie mikroskopijne cząsteczki i źródeł zanieczyszczenia pomieszczeń. Różnych technologii są zatrudnieni przez te urządzenia do oczyszczania powietrza. Niektóre wyciągnąć powietrze w pomieszczeniu poprzez drobno tkane filtry, które przyciągają cząstki przed zwróceniem powietrza do pomieszczenia. Inne, takie jak elektrostatyczne wytrącenia oczyszczacze powietrza, użyj ładunki elektryczne przyciągnąć cząstek w powietrzu.

Wentylatory HEKO EC są szeroko stosowane w clearners powietrza (filtry powietrza lub oczyszczacze powietrza).