Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

HEKO we fanów dla powietrza Clearners, (powietrza oczyszczacze powietrza lub filtry).

May 18, 2018

"Kurz" jest terminem catchall, który opisuje minute pozostałości złuszczone off przez Dom i jego mieszkańców. Kurz jest zanieczyszczenie i agencji ochrony środowiska szacuje, że powietrza w pomieszczeniu jest dwóch do pięciu razy jak zanieczyszczone jako powietrza zewnętrznego.

Tego typu zanieczyszczeń pochodzi z różnych źródeł. Należą do nich kominek, papieros i gotowanie dymu; skóry i sierści zwierząt; formy, pleśni i grzybów; pyłek roślin i zarodniki; i różnych innych źródeł. Oczywiście, pył jest najbardziej widoczne, gdzie rozlicza i zbiera na meble lub — co gorsza — ukrytych zakamarków i górnej półki odwiedziło ściereczki do kurzu tylko raz w każdej wiosny.

Może to być poważne zanieczyszczenia, szczególnie dla alergików, astmatyków, osób z problemami oskrzeli i tych, którzy są nadwrażliwość na cząstki. Nawet dla osób, które nie cierpią na żadną z tych warunków oddychanie bakterii i inne zanieczyszczenia powietrza jest dalekie od ideału.

Pył widoczny jest około 10 mikronów średnicy. Rodzaj pyłu, który można złożyć w płucach jest powszechnie około.3 mikronów. Aby dać Ci pomysł jak nikła czyli, uważają że kropka ostry ołówek jest około 200 mikrometrów średnicy.)

Szkodliwych zapachów i gazów często najlepsze są eliminowane przez wentylację, ale kurz, sierść, zarodniki, dym, i innych cząstek stałych najbardziej skutecznie są usuwane z domu air cleaner.

Oczyszczacze powietrza (filtry powietrza lub oczyszczacze powietrza) mogą pomóc zmniejszyć problem przez filtrowanie mikroskopijne cząsteczki i źródeł zanieczyszczenia pomieszczeń. Różnych technologii są zatrudnieni przez te urządzenia do oczyszczania powietrza. Niektóre wyciągnąć powietrze w pomieszczeniu poprzez drobno tkane filtry, które przyciągają cząstki przed zwróceniem powietrza do pomieszczenia. Inne, takie jak elektrostatyczne wytrącenia oczyszczacze powietrza, użyj ładunki elektryczne przyciągnąć cząstek w powietrzu.

Wentylatory HEKO EC są szeroko stosowane w clearners powietrza (filtry powietrza lub oczyszczacze powietrza).


Back