Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wentylatory HEKO do chłodzenia IT

Nov 10, 2017

1-1.jpg

Ponieważ sprzęt IT o dużej gęstości staje się nową normą, ilość wytwarzanego ciepła nadal rośnie - podobnie jak w przypadku efektywnego chłodzenia centrów danych. Tradycyjne systemy klimatyzacji pomieszczeń peryferyjnych i / lub podniesionych podłóg komputerowych coraz częściej eliminują skoncentrowane obciążenia cieplne. W wielu małych i średnich centrach danych wdrażanie systemów chłodzenia o niewielkiej mocy może być wysoce skuteczną i efektywną strategią uzupełniania wydajności chłodzenia. Znajdujące się w szafach serwerowych lub w ich pobliżu, klimatyzatory o sprzężeniu bezpośrednim skupiają się na chłodzeniu tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, bez obniżania temperatury całego centrum danych. Ponadto, te modularne rozwiązania ułatwiają ponowną konfigurację chłodzenia w celu obsługi nowego sprzętu lub wyeliminowania gorących punktów. W efekcie, dzięki zastosowaniu sprzężonych przenośnych, montowanych w stojaku lub rzędowych klimatyzatorów dostosowanych do konkretnych potrzeb centrum danych, można zwiększyć wydajność chłodzenia i dodać cenną elastyczność.


Wentylator odśrodkowy z wirnikiem zakrzywionym do tyłu : zwarta konstrukcja, silnik z zewnętrznym wirnikiem, oszczędność energii i wyjątkowa wydajność.

 

Wentylator odśrodkowy z wirnikiem z podwójnym wlotem zakrzywionym do przodu : duży wzrost ciśnienia statycznego, silnik z wirnikiem zewnętrznym, wysoka sprawność, niski poziom hałasu.

 

Szybka sieć bezprzewodowa, przetwarzanie w chmurze, duże zbiory danych, komunikacja kwantowa, sztuczna inteligencja; używamy najnowocześniejszych technologii, aby zmieniać świat co minutę. Maksymalna niezawodność, bardzo złożone aplikacje, szybsze procesory, całodobowa informacja i komunikacja oraz stale rosnąca zwartość i gęstość systemów komputerowych wymagają maksymalnej wydajności systemu chłodzenia. Wentylatory HEKO bazują na polu jako centralne urządzenie układu chłodzenia.

Więcej informacji na temat fanów,

pls zachęcamy do konsultacji z nami: info@heko-electronic.com , lub możesz kliknąć naszą oficjalną stronę internetową: www.heko-eletronic.com lub Facebook i Linked-in, aby uzyskać więcej informacji:

Facebook: https://www.facebook.com/Heko-Electronic-Suzhou-CoLtd-355912748089508/

Połączone: http://www.linkedin.com/company/heko-electronic-suzhou-co.-ltd.?trk=biz-companies-cym


Back