Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

HEKO Motor Driving Solution z DC310V do oczyszczania powietrza

Aug 20, 2017

air purifier.jpg

Oczyszczacz powietrza jest wspólnym elementem gospodarstwa domowego stosowanym do oczyszczania powietrza w zamkniętym środowisku. Oczyszczacze powietrza są dostępne w wielu rozmiarach, różnych poziomach mocy i poziomach kontroli. Jeśli wejście poziomu systemowego jest zasilane z linii, użytkownik może zaimplementować zewnętrzny przetwornik zasilania ACPS (SMPS) z projektorem wentylatora HEKO 310VDC.

 

W porównaniu z silnikiem EC, zalety HEKO Brushless 310VDC Wentylator silnika,

1. Wyższe natężenie przepływu powietrza i ciśnienie powietrza, Niski poziom zużycia

2. Kompaktowy silnik o napięciu znamionowym 310VDC może łatwo oszczędzić przestrzeń silnika

3. Lekki i niski wzrost temperatury

4. Niski poziom hałasu. Jednym z głównych wymagań oczyszczacza jest działanie w milczeniu. Urządzenie wentylatorowe HEKO wykorzystuje autorski, bezczujnikowy schemat sterowania zapewniający ciągły napęd sinusoidalny, co znacznie redukuje akustykę czystego tonu, która zazwyczaj występuje w wyniku komutacji.

5. Użytkownicy mogą bezpośrednio podłączyć wentylator do głównej płyty sterującej, która może zastąpić tradycyjny wentylator EC z wejściem 230 VAC i obniżyć koszty


Wentylatory HEKO są szeroko stosowane do oczyszczania powietrza. Więcej informacji na temat fanów EC można znaleźć pod adresem sales@hkelectron.com lub kliknąć na oficjalnej stronie internetowej: www.hkeletron.com lub Facebook i Linked-in, aby uzyskać więcej informacji:

Facebook: https://www.facebook.com/Heko-Electronic-Suzhou-CoLtd-355912748089508/

Powiązane: http://www.linkedin.com/company/heko-electronic-suzhou-co.-ltd.?trk=biz-companies-cym
Back