Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Jak zapobiegać zanieczyszczeniu powietrza w pomieszczeniu

Feb 13, 2017

Zewnętrzne, widoczne zanieczyszczenie sprawia, że ludzie są zaskoczeni, a kryty niewidoczne zanieczyszczenie sprawia, że ludzie jeszcze bardziej się boją. Jeśli w pomieszczeniu występuje ostry zapach, co sprawia, że czujesz się nieswojo z oczu i nosa, lub masz bóle głowy, zawroty głowy, nudności, trudności z oddychaniem itp., A nawet ktoś palący obok ciebie, po prostu powiedział, że może to być problemy z zanieczyszczeniem powietrza w pokoju. Tymczasem może istnieć wiele bezbarwnych i bezwonnych toksycznych zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu wewnątrz pomieszczeń, może stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego ciała. W żadnym wypadku nie można zignorować tego problemu.

Jak zapobiegać zanieczyszczeniu powietrza w pomieszczeniu?

1, Aby kontrolować zanieczyszczenie z różnych źródeł.

Kluczowym punktem kontroli zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach jest kontrolowanie materiałów w celu ograniczenia i zaprzestania używania materiałów zanieczyszczających oraz promowania stosowania ekologicznych materiałów. Zakaz palenia wewnątrz pomieszczeń; Staranne lub mniej korzystanie z chemikaliów, kosmetyków, wszelkiego rodzaju aerozolu itp.

2, Utrzymuj pokój w czystości.

Przepływ powietrza i działania człowieka zwiększają zapachy krytyczne, bakterie, wirusy, zanieczyszczenie pyłów.

Powinniśmy często czyścić pomieszczenie, aby zapobiec zanieczyszczeniu powietrza wewnątrz pomieszczeń.
3, Utrzymuj pokój w naturalnym wentylacji.

Aby utrzymać pokój w naturalny sposób wentylacji jest dobrym sposobem na poprawę jakości powietrza wewnętrznego, świeże powietrze na świeżym powietrzu rozcieńcza zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń i obniża stężenie. Ale naturalnie wentylowane należy unikać, jeśli zanieczyszczenie powietrza na świeżym powietrzu jest również poważne.

4, Zainstaluj system wentylacji.

Użycie urządzeń wentylacyjnych może skutecznie usunąć ditlenek siarki w powietrzu wewnątrz pomieszczeń, co utrzyma dobrą jakość powietrza i temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Nie tylko filtruje powietrze wzbogacone tlenem do pomieszczenia, ale także wydostaje się z powietrza i zapachu w powietrzu. Korzystając z systemu wentylacyjnego, aby stworzyć rodzinę bardzo wygodny, zdrowy, stały tlen, oszczędność energii, czyste środowisko życia.


Wentylatory HEKO EC można łatwo zainstalować w systemie wentylacyjnym.  

Jeśli są Państwo zainteresowani fanami Heko EC , prosimy o kontakt:   Sales@hkelectron.com lub kliknąć na oficjalną witrynę sieci Web: www.hkeletron.com lub Facebook i Linked-in, aby uzyskać więcej informacji:

Facebook:   Https://www.facebook.com/Heko-Electronic-Suzhou-CoLtd-355912748089508/

Powiązane:   Http://www.linkedin.com/company/heko-electronic-suzhou-co.-ltd.?trk=biz-companies-cym

Back