Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Panel słoneczny spełnia przyszłe zapotrzebowanie na energię

Oct 09, 2017

Panelu Słonecznego zainstalowany na wsi jest jaki efekt? Co się dzieje w przypadku rolnictwa fotowoltaicznego? Zawsze patrz na teorię wizualnego zmęczenia, prawda? Przyjrzyjmy się panelowi słonecznemu na koniec w dowolny sposób!

Może być taki sam jak dywan do uruchomienia Panelu Słonecznego lub może dostarczyć przenośne rozwiązania zasilania dla obszarów katastrofy. Według doniesień mediów zagranicznych brytyjska komisja Cardiff znajduje się na małej wyspie na walijskim wybrzeżu, aby przetestować tę technologię jako nowy sposób na zaspokojenie przyszłego zapotrzebowania na energię. Elastyczny panel słoneczny znacznie zmniejsza przestrzeń zajmowaną przez Panel Słoneczny.

Paneli słonecznych wspólnego układania na dachu i ziemi, a jest coraz więcej deweloperów zaczęło się wyzwanie nie jest wystarczająco płaskie, za mało szerokiej przestrzeni kwadratowej. Nagoya Dome z powodzeniem zainstalowała system zasilania energią słoneczną, więcej deweloperów zamierza położyć wzdłuż kolejki linowej Narita wzdłuż 10-kilometrowego panelu słonecznego!

Oprócz instalacji Panelu Słonecznego, Nagoya Dome wykorzystuje również regeneracyjną klimatyzację, klimatyzację obiegową, naturalny dach oświetleniowy, naturalną klimatyzację, recykling wody deszczowej i inne energooszczędne projekty, dzięki czemu gigantyczna praca jest bardziej przyjazna dla środowiska.

Panel słoneczny w produkcji, transportu, konfiguracji i ze względu na starzenie się, wystąpią różne awarie. Autor będzie na wykrycie tych niepowodzeń, wprowadzenie Chemitox (Okręgu Tokio Ota) w ocenie usług w sprawie i gromadzenia wiedzy.

Awaria panelu słonecznego jest czasami w drodze do instalacji fotowoltaicznej, która ma zostać skonfigurowana po wysyłce z fabryki.

Głównie ogniwa słoneczne (komponenty wytwarzające energię) na drobnych pęknięciach, jak wszyscy wiemy, liczba takich awarii wystąpiła również w tabliczce baterii. W trakcie transportu, napotkany pewien stopień wibracji lub nadmiernego obciążenia spowoduje pęknięcia.

Aby opanować awarię procesu transportu, istnieje sposób, w dostawie do elektrowni fotowoltaicznej, scena, aby sprawdzić, czy nie ma pęknięcia na jednostce baterii. Głównie zastosowanie metody kontroli EL (elektroluminescencji), ale generalnie w terenie do przeprowadzenia wszystkich kontroli zajmuje dużo czasu i wyższych kosztów.

Co więcej, kontrola na miejscu jest tylko strategią radzenia sobie. Głównym problemem jest niepowodzenie procesu transportu, aby zapobiec awariom transportu jest podstawowym rozwiązaniem.


Back