Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Systemy wentylacji

May 16, 2018

supply ventilation system

DostawSystemy wentylacyjnepracy, ciśnienia budynku. Używają fanem zmusić powietrze z zewnątrz do budynku, podczas gdy powietrze ucieka z budynku przez otwory w shell, wentylator kąpiel i zakres przewodów i celowe otwory wentylacyjne.

Podobnie jak w przypadku systemów wentylacji spalin, systemy wentylacyjne są stosunkowo proste i niedrogie do zainstalowania. Typowy system posiada wentylator i kanał system, który wprowadza świeże powietrze do zwykle jeden — ale najlepiej kilka — pokoje, że mieszkańcy zajmują większość (na przykład, sypialnie, pokój dzienny, kuchnia). System ten może obejmować regulowane otwory wentylacyjne w oknie lub na ścianie w innych pokojach.

Systemy wentylacji umożliwić lepszą kontrolę powietrza, który wchodzi do domu, niż układy wentylacji spalin. Ciśnienia domu, te systemy zniechęcić wejścia zanieczyszczeń z zewnątrz i zapobiec backdrafting spaliny z kominków i urządzeń. Pozwalają one również powietrze wprowadzane do domu, aby być filtrowane, aby usunąć pyłki i kurz lub być osuszone.

Wentylacja systemy działają najlepiej w ciepłej lub mieszane klimaty. Ponieważ one wywierania nacisku domu, mają potencjał, aby spowodować problemy wilgoci w zimnym klimacie.

W zimie system wentylacji zasilania powoduje, że ciepłe powietrze wewnętrzne do wycieku poprzez losowe otwory w ścianie zewnętrznej i sufit. Jeśli wnętrza powietrze jest wilgotne tyle, niektórzy wilgoci może skondensować na strychu czy części ścian zewnętrznych, gdzie można promować, pleśni, pleśni i próchnicy.

Jak spalin systemów wentylacji, systemy wentylacji nie temperament lub usunąć wilgoć z powietrza, przed przejściem do domu. W związku z tym mogą przyczynić się do wyższych ogrzewania i chłodzenia kosztów w porównaniu z systemami wentylacji odzyskiwania energii. Ponieważ w domu w nieciągłych lokalizacjach wprowadzane jest powietrze, powietrze zewnętrzne może trzeba być mieszane z powietrza w pomieszczeniach przed dostawą, aby uniknąć zimnych przeciągów w zimie. Inną opcją jest nagrzewnica kanałowa w linii, ale będzie to wzrost kosztów eksploatacji.


Back