Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

19. Kongres Partii Narodowej - High-tech Leap to Better Serve People

Oct 20, 2017

ec fans.jpg

Patrząc na tak zaawansowany technologicznie produkt do skoków i krawędzi, włożyliśmy je w nasze codzienne życie, przekonaliśmy się, że tak długo, jak utrzymujemy zgodność z przywództwem naszej partii, gdy Xi jest rdzeniem, możemy nie tylko objąć lepsze życie, ale także może sprawić, że nasze wielkie marzenie odmłodzenia spełni się w krótkim czasie. W ciągu ostatnich pięciu lat nauka i zaawansowane technologie poprawiły się skokowo, podnosząc standard życia na nowy poziom. Hybrydowy ryż gwarantuje naszą miskę ryżową, szybkie pociągi z pociskami ułatwiają nam dostanie się z A do B, smartfony 4-G utrzymują nas w ścisłym kontakcie ze wszystkim i wszystkim, których jesteśmy zainteresowani, J-20 i łodziami podwodnymi, a także wyrafinowaną bronią nas od każdego wroga. Przeszliśmy wiele przełomów na wielu polach, a sukcesy te nie tylko symbolizują fakt, że dołączyliśmy do międzynarodowego klubu high-tech, ale również przynoszą wiele korzyści branży, która generuje więcej możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników.

 

"Aby zaspokoić pragnienie szczęśliwego życia ludzi, jest naszą misją" - powiedział w środę sekretarz generalny raportu Xi Jinping przedstawiony na 19. kongresie krajowym Komunistycznej Partii Chin. W rzeczywistości jego raport 14 razy wymienił frazę "lepsze życie".

Xi powiedział także, że przywództwo przyspieszy proces rozwoju Chin w kraju innowacyjnym i wzmocni podstawowe badania naukowe i technologiczne oraz rozwój, aby dokonać przełomu w kluczowych technologiach. Wyjątkowe innowacje technologiczne Chin i znaczna poprawa standardów życia ludzi w ciągu ostatnich pięciu lat pokazują, że oświadczenie Xi ma historyczne znaczenie.

Przemówienie Xi w środę pochwalił nie tylko delegat na Zjazd Partii, ale także ludzie w całym kraju. Wraz z wprowadzeniem polityk bardziej zorientowanych na ludzi, które zostaną wprowadzone po trwającym 19 Kongresie Stron Narodowych, dokona się przełom naukowy i technologiczny, aby lepiej służyć ludziom.

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o inteligencję, czy o oszczędność energii, jest to nieunikniony trend, że wentylator EC zastąpi wentylator AC w ​​najbliższej przyszłości. Jeśli jesteś zainteresowany fanami EC Heko, prosimy o kontakt : info@heko-electronic.com , lub kliknij naszą oficjalną stronę: www.heko-eletronic.com lub Facebook i Linked-in w następujący sposób po więcej informacji:

Facebook: https://www.facebook.com/Heko-Electronic-Suzhou-CoLtd-355912748089508/

Połączone: http://www.linkedin.com/company/heko-electronic-suzhou-co.-ltd.?trk=biz-companies-cym


Back