Banner
Strona główna > Aktualności > Treści

Wirus Corona COVID-19 i Totem Izolacji

Apr 10, 2020


Isolation Ward

Minęły prawie trzy miesiące od walki Chin z wirusem koronowym COVID-19. W tej chwili sytuacja jest teraz znacznie lepsza. Liczby dotkniętych ludzi są dobrze rozdzielone i dobrze się nimi opiekuje. Najważniejszą rolą w odseparowaniu tych pacjentów jest oddział izolacyjny z izbą izolacyjną podciśnieniową.

Oddział podciśnienia odnosi się do tych ze specjalnymi urządzeniami, których ciśnienie powietrza na oddziale jest niższe niż na zewnątrz.

Pod względem kierunku przepływu tylko świeże powietrze na zewnątrz może wpływać na oddział.

Powietrze zanieczyszczone przez wirusa na oddziale nie wycieknie i po specjalnym leczeniu zostanie odprowadzone do określonego obszaru specjalnym kanałem.

Taki uporządkowany dostęp może zmniejszyć prawdopodobieństwo zakażenia krzyżowego między lekarzami a pacjentami.

Ten rodzaj oddziału jest szczególnie odpowiedni do ratowania i leczenia pacjentów z chorobami zakaźnymi dróg oddechowych, takimi jak SARS i wirus korony.

Oddziały podciśnienia mają specjalne wymagania dotyczące systemu wentylacji. A wentylator jest najważniejszą częścią systemu wentylacji. Wentylatory HEKO EC o kompaktowych rozmiarach, niskim poziomie hałasu, inteligentnym sterowaniu, które jako kluczowy element systemu wentylacji zapewniają bezpieczną i niezawodną pracę szpitala oraz bezpieczeństwo personelu medycznego.Back