Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

10W typu monokryształów Panel słoneczny komórka dla dachu

10W typu monokryształów Panel słoneczny komórka dla dachu
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M010
Materiał: monokrystaliczny
Rozmiar: 350 * 260 * 17 mm
Max moc: 10W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M010

Materiał: monokrystaliczny

Rozmiar: 350 * 260 * 17mm

Max moc: 10W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Stosowanie energii słonecznej produktów - panele słoneczne na dachu

Z szybkiego postępu nauki i technologii, wymagań istot ludzkich do tradycyjnych źródeł energii takich jak olej, moce górnictwa węgla rosną szybko. W tym samym czasie rozwój społeczeństwa ludzkiego na zapotrzebowanie na energię rośnie. Właściwości tradycyjnej energii i zanieczyszczenia środowiska, niezrównoważonych scharakteryzować wszystkie prowadzą do sytuacji, że człowieka realizować nowe czyste, zielone i odnawialnych źródeł energii do zastąpienia tradycyjnych energii oraz źródeł energii słonecznej jest jednym z odnawialnych źródeł energii zielonej.

Panele słoneczne na dachu jest wyposażenie na dachu panele słoneczne w domu. wykorzystanie technologii fotowoltaicznej energii słonecznej w dziedzinie budowy miejskich i wiejskich jest do generowania energii w celu osiągnięcia celów redukcji emisji i ochrony energii.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z wiodących 10w typu monokryształów panel słoneczny komórki dla dachu najlepszych producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 10w typu monokryształów panel słoneczny komórki dla dachu z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 10W typu monokryształów panel słoneczny komórka dla dachu najlepszych producentów Chiny, dostawców, design, koszt, typy, ceny, najlepiej

Zapytanie

Może ci się spodobać również