Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

120W elastyczne słonecznej energii elektrycznej komórek dla instalacji

120W elastyczne słonecznej energii elektrycznej komórek dla instalacji
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M120
Materiał: monokryształów krzemu
Rozmiar: 1330 * 540 * 35 mm
Moc maksymalna: 120W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M120

Materiał: monokryształów krzemu

Rozmiar: 1330 * 540 * 35mm

Moc maksymalna: 120W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Elastyczny montaż kolektorów słonecznych w słonecznej energii elektrycznej systemu:

Panel słoneczny jest zwykle pakowane z półką po raz pierwszy, a następnie naprawić panele słoneczne na półce, a wreszcie podłączone do kontrolera. Istnieją dwa głównie Metoda: off-grid i siatki podłączony.

Off-grid zazwyczaj potrzebuje baterii. ogniwo słoneczne nie można użyć bezpośrednio. panele słoneczne po pierwsze będzie przechowywać energii w akumulator 12 v. Jeśli potrzebujesz do zasilania 12 VDC zasilacze, można połączyć z baterii słonecznej energii bezpośrednio. Jeśli chcesz użyć lamp fluorescencyjnych i innych urządzeń z AC napięcie, należy również solar inverter, konwertować pliki DC do 220 VAC/110VAC.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest dobrze znany jako jeden z wiodących 120w elastyczne słonecznej energii elektrycznej komórek dla łatwe instalacje producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 120w elastyczne słonecznej energii elektrycznej komórek dla instalacji z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: Komórek 120W elastyczne słonecznej energii elektrycznej do instalacji producenci Chiny, dostawców, design, koszt, typy, ceny, najlepiej

Zapytanie

Może ci się spodobać również