Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

200W energii słonecznej produktów o wysokiej sprawności

200W energii słonecznej produktów o wysokiej sprawności
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M200
Materiał: monokryształów krzemu
Rozmiar: 1630 * 670 * 35 mm
Max moc: 200W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M200

Materiał: monokryształów krzemu

Rozmiar: 1630 * 670 * 35mm

Max moc: 200W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Wysoka sprawność kolektorów słonecznych produkty mogą być stosowane w dostawy energii słonecznej telecom:

Z szerokim wykorzystaniem telekomunikacji we współczesnym społeczeństwie znaczenie infrastruktury telekomunikacyjnej zostały ustalone między miasto i miasto. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla off-grid Źródło zasilania, a jednocześnie zminimalizować koszty energii i wpływu na środowisko, przemysł telecom jest chętny, aby znaleźć alternatywne zwykłej energii elektrycznej z rozwiązania dla przemysłu fotowoltaicznego. Solar system off-grid zapewnia rozwiązania można spotkać się z zapotrzebowania na dostawy energii słonecznej telecom. Solar komunikacji poza siecią stacji BTS jest przenośny do zainstalowania i wonand #39; t zajmują zbyt wiele zasobów ziemi, a może od razu do generowania energii elektrycznej. Z net com - stacja bazowa systemu ma niezawodny energii elektrycznej, przechowywać tyle energii na czarną godzinę.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest dobrze znany jako jeden z wiodących produktów solarnych 200w z wysoką wydajność producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku przeznaczyliśmy z wysoką wydajność z najlepszy projekt i tanie ceny do produkcji wysokiej jakości 200w energii słonecznej produktów. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 200W energii słonecznej produktów z wysokiej wydajności Chiny producentów, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like