Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

20W zaawansowane monokrystaliczne typów energii słonecznej

20W zaawansowane monokrystaliczne typów energii słonecznej
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M020
Materiał: monokrystaliczny
Rozmiar: 550 * 360 * 25 mm
Max moc: 20W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M020

Materiał: monokrystaliczny

Rozmiar: 550 * 360 * 25mm

Max moc: 20W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka: 156 * 156mm

Monokrystaliczne ogniwa słoneczne do sprzedaży i panel słoneczny średni koszt charakter:

Sprawność konwersji monokryształów krzemu baterii słonecznej fotoelektrycznych jest około 15%, najwyżej może być 24%, który jest najwyższy wszystkich rodzajów energii słonecznej. ale koszt produkcji nie jest tanie, więc nie może być powszechnie używane. Ze względu na powszechnie stosowanych pojedynczych kryształów krzemu i wodoodpornej żywicy hartowane szkło hermetyzacji, żywotność ogniwa słoneczne monokrystaliczne na sprzedaż ogólnie może być 15 lat, najdłużej można maksymalnie 25 lat. Panel słoneczny średni koszt faktycznie zmniejsza się wraz z postępami w rozwoju technologii.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z czołowych 20w zaawansowane monokrystaliczne typów energii słonecznej producentów i dostawców w Chinach. Ponieważ 2008, którą wyznaczyliśmy do produkcji jakości 20w zaawansowane monokrystaliczne typów energii słonecznej z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 20W zaawansowane monokrystaliczne typów producentów energii słonecznej Chiny, dostawców, design, koszt, typy, ceny, najlepiej

Zapytanie

Może ci się spodobać również