Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

300W przemysłowych energii słonecznej energii Kalkulator

300W przemysłowych energii słonecznej energii Kalkulator
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M300
Materiał: monokryształów krzemu
Rozmiar: 1640 * 992 * 35 mm
Max moc: 300W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M300

Materiał: monokryształów krzemu

Rozmiar: 1640 * 992 * 35mm

Max moc: 300W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Panel słoneczny 300w może służyć jako generator przemysłu energii słonecznej lub Kalkulator w budynkuIntegracja systemu:

Elementy przezroczyste energii słonecznej jest nie tylko pokolenia zielonej energii, ale także piękne w poza wygląd i umiarkowane wrażliwy na światło. Panel słoneczny jest do szerokiej gamy zastosowań w budowaniu systemu. W połączeniu z konstrukcją zielony budynek projektów inżynierskich, panel słoneczny, połączone w układzie budynku stać się centralnym punktem budownictwa miejskiego. Przejrzysty panel solarny może służyć w wysokiej jakości sztuki zwiedzania korytarz, fotowoltaiczne szklana ściana osłonowa budynku. Staje się sceneria, sprawia, że budownictwa miejskiego z technologia, architektura w artystyczny sposób.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z czołowych 300w przemysłowych energii słonecznej energii Kalkulator producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 300w przemysłowych energii słonecznej energii Kalkulator z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 300W przemysłowych energii słonecznej energii Kalkulator Chiny producentów, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

Może ci się spodobać również