Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

Panel słoneczny 40W konwersji System zasilania

Panel słoneczny 40W konwersji System zasilania
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M040
Materiał: monokrystaliczny
Rozmiar: 670 * 420 * 25 mm
Max moc: 40W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M040

Materiał: monokrystaliczny

Rozmiar: 670 * 420 * 25mm

Max moc: 40W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Stosowanie zaawansowanych paneli słonecznych w hybrydowe mocy zasilania systemu z turbin wiatrowych:

Wiatr światło uzupełniających hybrydowy system kolektorów słonecznych jest rodzajem czysty system zasilania, ma szanse rozwoju. Wiatr światło uzupełniających jest zbiorem aplikacji systemu, system jest użycie zaawansowane panele słoneczne, turbiny wiatrowe (konwersja prąd zmienny na prąd) będzie generować energię elektryczną, następnie przechowywane w super kondensatory. elektroniczne ogrodzenie potrzeby energii elektrycznej, falownik, który został zapisany z super kondensator będzie bezpośrednio prąd wyjściowy na prąd zmienny (ac), za pośrednictwem linii przesyłowych do obciążenia.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z czołowych 40w panel słoneczny konwersji mocy zasilania systemu producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji system zasilania energią w jakości 40w panel słoneczny konwersji za najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 40W panel słoneczny konwersji zasilania elektrycznego systemu producenci Chiny, dostawców, design, koszt, typy, ceny, najlepiej

Zapytanie

Może ci się spodobać również