Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Monokrystaliczny panel słoneczny

Best Home 80W panel słoneczny na sprzedaż

Best Home 80W panel słoneczny na sprzedaż
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - M080
Materiał: monokrystaliczny
Rozmiar: 1050 * 540 * 35 mm
Max moc: 80W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - M080

Materiał: monokrystaliczny

Rozmiar: 1050 * 540 * 35mm

Max moc: 80W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Zastosowanie najlepszych paneli słonecznych w łodzi i statków:

Podobnie jak energia słoneczna dla domu, energia słoneczna może służyć również podróży i zwiedzania łodzi, jachtów, krótki prom małych statków, itp. Jest to jeden z głównych energetycznych, niezależnie lub wraz z innymi energii ruchów statków; Po drugie jako pomocnicze energii wykorzystywanej w łodzi system oświetlenia, jazdy system, system klimatyzacji, maszyny pomocnicze i tak dalej. Tego rodzaju Małe przemieszczenia, prędkości wymagania nie jest wysoka, rejsu statek jest krótszy, dynamiczna konfiguracja nie jest duże, hosta dla dc motor i słonecznej energii źródła zasilania hosta może być całkowicie lub w jednym z głównych energii; Ale ze względu na wpływ zmiany dużych oświetlenia słonecznego zależy całkowicie od elektrowni słonecznej, powinny być wyposażone w wystarczającą ilość i pojemność baterii (z ogniw paliwowych) Kiedy niezbędne zapewnić nawigacji i wytrzymałość.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z wiodących 80w najlepszych domu słoneczna tablicy dla sprzedaży producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 80w najlepszych domu tablicy solar na sprzedaż z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: Najlepsze domu tablicy solar 80W na sprzedaż Chiny producentów, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

Może ci się spodobać również