Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Polikrystaliczny panel słoneczny

100W Off sieciowi Kalkulator energii słonecznej energii elektrycznej

100W Off sieciowi Kalkulator energii słonecznej energii elektrycznej
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - P100
Materiał: polikrystaliczny
Rozmiar: 1200 * 540 * 35 mm
Max moc: 100W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - P100

Materiał: polikrystaliczny

Rozmiar: 1200 * 540 * 35mm

Max moc: 100W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Ogniwo słoneczne rozmiar: 156 * 156mm

Opis aplikacji w off siatki systemu solarnego:

System energii słonecznej Off-grid jest szeroko stosowany w odludziu górskiej, nie obszar wytwarzania energii elektrycznej, wyspa bez energii elektrycznej, komunikacji stacje bazowe i innych miejscach w aplikacji. System składa się zazwyczaj z baterii słonecznej części paliczka fotowoltaicznych, kontroler ładowania słonecznego, bateria, off-grid falownika, obciążenia DC i AC obciążenia, itp. Fotowoltaiczne Falanga, przez wchłonąć sunshine, konwersji energii słonecznej na energię elektryczną, a następnie przez kontroler ładowania słonecznego, energii elektrycznej może dostarczyć do obciążenia. W tym samym czasie skraca czas ładowania baterii; W przypadku braku światła, poprzez kontroler ładowania słonecznego obciążenia DC może być zasilany baterią. w tym samym czasie również bezpośrednio Źródło akumulator do zasilania falownika autentycznych, poprzez autentyczne falownika napięcie jest konwertowany na napięcie AC, a następnie dostaw do obciążenia AC.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z wiodących 100w siatki energii słonecznej energii Kalkulator systemu producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 100w siatki energii słonecznej energii Kalkulator systemu z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 100W siatki energii słonecznej energii Kalkulator systemu Chiny producentów, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

Może ci się spodobać również