Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Polikrystaliczny panel słoneczny

Zestawów Solar Array najlepszy budynek i domu 120W

Zestawów Solar Array najlepszy budynek i domu 120W
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - P120
Materiał: polikrystaliczny
Rozmiar: 1330 * 540 * 35 mm
Moc maksymalna: 120W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - P120

Materiał: polikrystaliczny

Rozmiar: 1330 * 540 * 35mm

Moc maksymalna: 120W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Solar cell: 156 * 156mm

Zastosowanie w budynkach, dach:

Budowa systemu panel słoneczny lub domu, który jest zastosowanie energii słonecznej do wymiany energii konwencjonalnej, dla budynku i mieszkalnych ogrzewania, ciepłej wody, klimatyzacji, oświetlenia, wentylacji i szereg funkcji, aby spełnić lub części wymaganych na spotkanie z peopleand #39; s produkcji i życia. Najwyższy stosowania układu słonecznego domu jest zerowe zużycie energii. dostaw energii wszystkie budynki są pochodzą z domu panele słoneczne zestawy, a tymczasem zużycie energii konwencjonalnej wynosi zero. W ten sposób energia zestawy mieszkalnych panel słoneczny jest naprawdę czysty, ekologiczny, ochrona środowiska i ekologia. Solar, budynek charakteryzuje głównie zmniejszenie środowiska zanieczyszczenia i zniszczenia cechy, głównie tym, ogrzewanie słoneczne, fotowoltaicznych, energii słonecznej ciepłej wody, energia słoneczna, solar chłodnictwa i klimatyzacji, wentylacji, chłodzenia kontrolowane naturalnego oświetlenia i innych nowych technologii. System solarny zestawy mogą być stosowane wraz z wiatrem, płytkie ziemi, energii z biomasy i innych odnawialnych źródeł energii.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest dobrze znany jako jeden z wiodących 120w najlepszy budynek i domu słoneczny zestawy producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 120w najlepszy budynek i zestawy domu panel słoneczny z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: Najlepszy Budynek 120W i domu słoneczny zestawy producenci Chiny, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

Może ci się spodobać również