Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Polikrystaliczny panel słoneczny

150W energii elektrycznej fotowoltaicznych kolektorów słonecznych

150W energii elektrycznej fotowoltaicznych kolektorów słonecznych
Nazwa marki: Heko elektroniczne
Model nr: HKS - P150
Materiał: krzem polikrystaliczny
Rozmiar: 1480 * 670 * 35 mm
Max moc: 150W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko elektroniczne

Model nr: HKS - P150

Materiał: polikrystalicznych krzemu

Rozmiar: 1480 * 670 * 35mm

Max moc: 150W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Stosowanie elektrycznych panel słoneczny w siatce podłączony system fotowoltaiczny moc:

Siatki fotowoltaicznych moc generacji system składa się z baterii fotowoltaicznych prostokątnej siatce falownika, bez magazynowania energii, akumulator jest podłączony bezpośrednio do siatki falownika wejdzie publicznej sieci elektroenergetycznej. Zaletą siatki systemu fotowoltaicznego w porównaniu z off-grid fotowoltaicznych moc systemu generacji jest do wyeliminowania składowania energii baterii i zwolnić proces, zmniejsza zużycie energii, oszczędność miejsca, również zmniejsza koszty konfiguracji. Duża część systemu generacji siatki fotowoltaicznych moc ia stosowane w sieci energetycznej rządu i oszczędność energii przypadków w krajach rozwiniętych. Siatki energii słonecznej jest kierunek rozwoju fotowoltaicznej energii słonecznej, a także jest technologii wykorzystania energii potencjalnej w XXI wieku.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z czołowych producentów energii elektrycznej fotowoltaicznych kolektorów słonecznych 150w i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 150w moc elektryczne fotowoltaicznych kolektorów słonecznych z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: Elektrycznych fotowoltaicznych kolektorów słonecznych 150W moc Chiny producentów, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

Może ci się spodobać również