Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Polikrystaliczny panel słoneczny

200W alternatywnych handlowych energii słonecznej generacji rozwiązania systemowe

200W alternatywnych handlowych energii słonecznej generacji rozwiązania systemowe
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - P200
Materiał: krzem polikrystaliczny
Rozmiar: 1630 * 670 * 35 mm
Max moc: 200W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - P200

Materiał: polikrystalicznych krzemu

Rozmiar: 1630 * 670 * 35mm

Max moc: 200W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka: 156 * 156mm

Zastosowanie komercyjne panel słoneczny jako rozwiązanie alternatywne:

Połączenie systemów generowania energii fotowoltaicznej i budynku na początku tworzy głównie andquot; planandquot dach; Niemieci #39; s pierwszego proponowanego systemu i konkretną implementację. Niemcy i Chinaand #39; s odpowiednie statystyki pokazują, że tworzenie kont zużycie energii za jedną trzecią zużycia całkowitej energii, podstawowe składniki systemu generowania energii słonecznej na cztery jest słoneczne zestawy. ogniwo słoneczne składników jest na ogół płaską strukturę, dzięki specjalnej konstrukcji i przetwarzania, można całkowicie spełniały wymagań podstawowych materiałów budowlanych. W związku z tym połączenie systemów generowania energii fotowoltaicznej i ogólne budynku, który jest zwykle określany jako andquot; słoneczne integracji powinny być najlepszą formą wykorzystania energii słonecznej w zakresie budynków komercyjnych.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z czołowych 200w alternatywnych handlowych energii słonecznej generacji systemu rozwiązań producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 200w alternatywnych handlowych energii słonecznej generacji rozwiązania systemowe z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 200W alternatywnych handlowych energii słonecznej generacji rozwiązania systemowe Chiny producentów, dostawców, projektowanie, kosztów, rodzaje, ceny, najlepsze

Zapytanie

Może ci się spodobać również