Banner
Strona główna > Produkty >> Panel słoneczny >> Polikrystaliczny panel słoneczny

300W polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny Solar zestawy dla fanów słonecznej

300W polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny Solar zestawy dla fanów słonecznej
Nazwa marki: Heko
Model nr: HKS - P300
Materiał: polikrystaliczny
Rozmiar: 1640 * 992 * 35 mm
Max moc: 300W
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szybkie szczegóły

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny

Nazwa marki: Heko

Model nr: HKS - P300

Materiał: polikrystaliczny

Rozmiar: 1640 * 992 * 35mm

Max moc: 300W

Kolor ramki: srebrny lub czarny

Komórka rozmiar: 156 * 156mm

Solar wentylator wyciągowy aplikacji poly panele słoneczne zestawy w automatyczne

W chwili obecnej zanieczyszczenie powietrza jest bardzo poważny problem. Wobec utrzymywać ten przewietrzyć obiegu pracy sklepu jest skuteczne sposoby, aby zmniejszyć obrażenia od magii powietrza do ciała ludzkiego. Solar Automatyczny wentylator jest w pełni zautomatyzowany, bez ludzkiego działania. Może on automatyczną analizę jakości powietrza i spalin automatyczne. Bo słoneczna Automatyczny wentylator energii z paneli słonecznych, które zgodnie z koncepcją zielony ochrony środowiska dzisiaj., tym samym solar wentylator cieszy się duży udział popytu rynkowego. Zestawy słoneczne domu mogą także obsługiwać solar wentylator spalin z zanieczyszczonym powietrzem.

W pobliżu tętniącego życiem miasta, Suzhou, HEKO jest znany jako jeden z wiodących 300w polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny solar zestawów solar wentylator producentów i dostawców w Chinach. Od 2008 roku jesteśmy dedykowane do produkcji jakości 300w polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny solar zestawy do słonecznej wentylator z najlepszy projekt i tanie ceny. Teraz dostępne są różne rodzaje tanich sprzętów elektronicznych z doskonałą wydajność i oszczędność energii.

Hot Tags: 300W polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny solar zestawy dla producentów solar wentylator Chiny, dostawców, design, koszt, typy, ceny, najlepiej

Zapytanie

You Might Also Like